Купуючи новий комплект білизни, ви чекаєте, що він буде теплим, зручним, приємним на дотик, прослужить вам не один рік і буде непомітним під одягом під час носіння. Якщо термобілизну ви купили на нашому офіційному сайті Norveg, якість нашого товару ми гарантуємо. Але ось слідства неправильного догляду, прання і сушіння не витримає жодне, навіть найкраща білизна. Адже головним завданням при його покупці є зберегти унікальні властивості матеріалу, які погіршуються, якщо ігнорувати рекомендацій виробника. Доглядати за такими речами нескладно, головне робити це правильно, тоді прослужить вона вам не один рік.

Термобілизна Norveg з вовни і його прання

Вироби з вовни можна прати руками або в машинці, використовуючи миючі засоби для вовни або з ланоліном. Режим прання повинен бути щадним, делікатним, для виробів з вовни - температура води 30 градусів, віджимання на низьких оборотах.

Термобілизна з вовни мериносових овець вимагає прання набагато рідше, ніж вироби зі звичайної вовни. На відміну від звичайної шерсті, шерстинки мериноса мають дуже маленькі лусочки. Одяг не «колеться» під час носіння і не вбирає сторонні запахи. Важкий запах поту з'являється як результат життєдіяльності бактерій. Мериносова шерсть, навпаки, не сприяє їх появі, розмноженню і активності. Після прання виріб не втратить свій колір, форму і залишиться спочатку м'яким навіть без використання кондиціонера.

Прання синтетичної термобілизни

Як виходить синтетичне полотно? Для цього нитки поліестеру або іншого матеріалу скручують таким чином, що на поверхні з'являються ніздрюваті пори. Під час прання ні в якому разі не можна пошкодити тканину або впливати на неї високими температурами. Тому прати її потрібно при температурі не вище 40 градусів, віджимати на малих обертах.

Norveg термобілизна з запатентованого синтетичного волокна Термолайт не накопичує вологу і неприємні запахи, тому прати його часто не потрібно. За бажанням можна в кінці кожного дня прополоскати вироби в теплій воді. Прати потрібно тільки в разі потреби.

Гібридна двошарова термобілизна, яке складається з шару вовни та синтетики потрібно прати за правилами догляду за шерстю. Тільки якісні вироби прослужать вам довго, зберігши всі свої характеристики. А вам потрібно всього лише дотримуватися рекомендацій по догляду.

Прання різних типів термобілизни

Головною відмінною рисою термоодягу є те, що вона не вбирає піт і неприємні запахи. Але не потрібно прати білизну занадто часто і без потреби. Це призводить до швидкого зносу і розтягування волокон. Наприклад, термобілизна з вовни мериноса, потрібно прати досить рідко в порівнянні з виробами зі звичайної вовни. Це пояснюється тим, що шерстинки мериносової вовни хоч і тонше волосся людини в п'ять разів, практично не вбирають пар і запахи, добре відштовхують вологу і швидко сохнуть. Синтетичну термобілизну потрібно прати трохи частіше.

Як сушити термобілизну

Дуже важливо для збереження властивостей термобілизни, щоб не розтягувалися волокна матеріалу. Тому сушити його в центрифузі, на білизняний мотузці, на вішалці категорично не рекомендується. Вологу білизну потрібно акуратно розкласти на рівній поверхні і залишити так до повного висихання. Прасувати термобілизну заборонено. Під впливом високих температур вона втратить свої властивості. При правильному догляді, пранні та сушінні на поверхні виробів не утворюються складки.

Слідуючи рекомендаціям щодо правильного догляду, прання та сушіння, ви зможете продовжити термін служби такого теплого комплекту і зберегти його спочатку привабливий вигляд.

Оригінальну термобілизну Norveg купити за помірними цінами можна на нашому сайті thermowear.com.ua