Термобілизна Norveg - це одяг для всієї родини, виробник пропонує серії жіночого, чоловічого і навіть дитячого «теплого» термоодягу. Для жінок розроблені колекції, які включають легінси, футболки з довгим і коротким рукавом. Для чоловіків випускаються кальсони і футболки з коротким і довгим рукавом. Правильно підібрана термобілизна має щільно облягати тіло, але не сковувати рухи.

Візуально Норвег білизна дуже схожа на звичайний домашній одяг - вона виконана в сірому або чорному кольорі, може мати декоративні строчки. Але насправді за цією простотою ховаються сучасні технології і особливий спосіб в'язки - нитки білизни сплетені таким чином, що утворюють порожнисту в'язку. Ось за таким принципом матеріал утримує тепло і не пропускає холодне повітря всередину. Крім цього середина добре пропускає пар і вологу, яку виробляє тіло людини.

Термобілизна ділиться на види залежно від фізичної активності людини, типу матеріалу і кількості шарів.

Спортивне

Розроблено спеціально для спортсменів і людей, які активно займаються спортом. Головне завдання такої білизни - це відвести вологу і пар, які виробляються в значній мірі під час будь-якого тренування. Звичайний одяг вже через 10 хвилин стане вологим, а через 20 - важким, прилипне до тіла і буде заважати. Термобілизна швидко відводить вологу назовні, де вона випаровується, під шаром матеріалу залишається тільки тепло. Тому в термобілизні для спортсменів на будь-якому тренуванні буде максимально зручно.

Така термобілизна може бути безшовною. Вироби з термоволокна виготовляють на кругових в'язальних машинах, за рахунок чого вони виходять цільно в'язаними. Також завдяки такому способу в'язки білизна може бути різної щільності. Є дуже тонкі комплекти, які практично непомітні під одягом. Але є і такі, які поділені на так звані «гарячі зони». Тканина змінює свою щільність залежно від зони на тілі. Там, де накопичується більше вологи матеріал максимально тонкий з хорошою вентиляцією.

Дуже важливо купити термобілизну свого розміру. Вона повинна добре прилягати до тіла. Тільки в такому випадку білизна буде виконувати свої функції і забезпечить комфорт.

Повсякденне

Цей тип білизни розрахований на звичайну фізичну активність, підходить для щоденного носіння, не помітний під одягом, тому що має дуже тонку в'язку. Його головне завдання - зберегти тепло. Але воно також ефективно відводить зайву вологу з поверхні шкіри. Колекція Норвег Софт виконана з натуральної мериносової вовни. Рекомендована для повсякденного носіння на роботу або для прогулянок на свіжому повітрі. Для рибалок і мисливців є окрема серія Норвег Хантер. Саме на полюванні чи риболовлі людина часто змінює положення і активність. Натуральна вовна мериноса є природним накопичувачем тепла, вона акумулює і утримує те тепло, яке виробляє тіло людини. Також волокна шерсті можуть утримувати до 30% вологи, пропускаючи пар назовні.

Термобілизну Норвег не можна прати і сушити, як звичайний одяг. Прати його рекомендується тільки вручну в теплій воді не вище 30 градусів. Віджимати також тільки руками і сушити на рівній горизонтальній поверхні. Завдяки цьому волокна не втратять свої властивості і форму, а білизна прослужить не один рік.

Що б отримати додаткову інформацію, як правильно прати, сушити будь-які типи термобілизни, перейдіть і почитайте статтю Догляд за термобілизною.