Любителі зимової риболовлі не знають слова «собачий холод» і займаються ловом практично при будь-яких обставинах і погодних умовах. Задоволення від занять рибним ловом принесе правильний вибір екіпіровки, важливою складовою якої є «правильна» вовняна термобілизна. Воно дозволить акумулювати тепло вашого тіла, має прекрасну терморегуляцію, не дасть вам зпітніти, таку білизну можуть носити навіть алергіки, шерсть мериносових овець абсолютно гіпоалергенна. Якщо у вас залишилися неприємні спогади про «колючі» вовняні речі, це не про Норвег. Вся білизна виготовляється з вовни овець породи мерино від Австрійського концерну Schoeller яка має товщину не більше 17,5 мікрон.

Особливості термобілизни для зимової риболовлі

У суворих зимових умовах, при занятті улюбленою справою, комфорт вам подарує чоловіча термобілизна Norveg з серії Hunter. Діапазон комфорту від -30 ⁰С до +5 ⁰С. Склад - 47% шерсть мериносів, 50% термолайт, 3% лайкра. Матеріал Thermolite® (термолайт), винайдений і виробляється компанією DuPont. Даний вид синтетичного волокна унікальний, він порожній усередині. Під час навантажень Thermolite НЕ адсорбує вологу, а активно її відводить. Порожні волокна добре зберігають тепло завдяки повітрю, який в них знаходиться, і захищають від переохолодження. Другий верхній шар це шерсть овець мериносів. У такій компоновці матеріалів вам буде тепло і комфортно. Синтетика відводить вологу, утримує тепло, а шерсть підсилює ці дії.

Натуральна вовна у складі зігріє при тривалих пасивних положеннях. Еластичний матеріал буде щільно облягати фігуру. Особливості крою враховують анатомію тіла, плоскі шви не натирають шкіру, подовжена спинка і широкі резинки на манжетах не дозволяють холоду проникати під одяг.

Спеціальну натільну білизну для риболовлі виключає носіння безлічі інших атрибутів гардеробу, так як це призведе до надмірного перегріву і в слідстві виділенню поту. Якщо одяг сильно поглинає вологу, вона буде липнути до тіла і створювати незручності. Характерна властивість термобілизни для зимової риболовлі, купити яку можна у офіційного представника thermowear.com.ua, складається у виведенні вологи без адсорбції матеріалом. Тільки не потрібно надягати на себе 100 одежинок.

Білизна відрізняється простотою в догляді, не вимагає частих прасуваннь і прослужить тривалий час. Одяг зберігає форму після використання. Антибактеріальні властивості матеріалу попереджають зосередження неприємних ароматів і забезпечують комфортні умови носіння вироби протягом певного періоду.

Вибір термобілизни

Любителю рибного лову дуже важливо створити необхідні умови для рівномірного розподілу тепла без перегріву організму. Найкраща термобілизна для зимової риболовлі - це серія Hunter. Купуючи шкарпетки, Балаклаву, кальсони і термошкарпетки вам буде пепло, затишно і комфортно.

Цей набір являє собою ідеальне співвідношення речей для носіння в прохолодних умовах. Тривале перебування поруч з водою призводить до сильного охолодження. Одяг з вовною мериноса в складі дозволяє уникнути як переохолодження, так і перегріву в разі пасивного стану при вітряній і сирій погоді.

Футболка, кальсони і шкарпетки подарують відчуття тепла при вкрай низьких температурах і невисокій руховій активності. Norveg термобілизна для зимової риболовлі виготовлена з натуральної вовни в техніці «фелтинг», що попереджає втрату тепла. Вибирайте одяг, який буде щільно облягати фігуру, що дозволить реалізуватися її унікальним властивостям.

Термобілизна «Норвег» - ідеальний варіант для використання в холодну погоду. Багато рибалок, вирушаючи на риболовлю на тривалий час, сильно промокають, що різко підвищує дискомфорт, що, в свою чергу, призводить до швидкого повернення додому. Комплекти білизни на нашому сайті відрізняються відмінною практичністю, легкістю і абсолютно не сковують рухи.