Термобілизна для зимового полювання - це необхідність, як і рушниця.

Володіючи чудовими теплозберігаючими якостями, термобілизна стала незамінним натільним одягом в холодну погоду. Тепло і комфорт зберігаються протягом тривалого часу, а тому використовувати цю термобілизну для зимового полювання або зимової риболовлі стало правилом.

Купити термобілизну для полювання і риболовлі Norveg Hunter- це правильне рішення. У ньому вам буде тепло, сухо і комфортно, надлишки вологи будуть відводитися від тіла, а шерсть мериноса буде зберігати тепло вашого тіла.

Особливості зимової термобілизни від Norveg

На відміну від звичайної, натільної, бавовняної білизни, термобілизна має пористу структуру, що дозволяє зберігати тепло між тілом і нижнім шаром тканини. Якісну термобілизну виготовляють з двох шарів матеріалу. Нижній шар, який стикається з поверхнею тіла - синтетичний, а для верхнього шару використовується чиста шерсть овець мериносів. Використання синтетики в термобілизні для риболовлі в зимові місяці обумовлено її здатністю швидко відводити піт, що виділяють і вологу від тіла, що перешкоджає замерзанню. Як синтетики для пошиття термобілизни для риболовлі використовується лайкра, поліамід і термолайт.

Шерсть овець мериносів, яка використовується при виготовленні термобілизни, прекрасно зберігає тепло і відмінно вбирає вологу. Якісна термобілизна для полювання або риболовлі таких відомих брендів як NORVEG і BRUBECK здатне вбирати вологу в обсязі до 30% від власної ваги. При цьому на дотик матеріал завжди залишається сухим. Здатність відводити вологу, вкрай важлива для мисливців і рибалок. Пересуваючись, змінюючи локації по зимовому водоймі в очікуванні улову або по лісі в пошуках здобичі, людина завжди пітніє, в результаті чого можна замерзнути і застудитися, так і не отримавши від улюбленого заняття задоволення. Тому ми вам рекомендуємо термобілизну серії Brubeck EXTREME MERINO і Norveg HUNTER. Ці дві компанії спеціально розробили серію термобілизни для зимового полювання і термобілизну для зимової риболовлі.

Польська компанія BRUBECK, випускає не просто якісну термобілизна, а й приділяє велику увагу дизайну своїх речей. Німецька ж компанія Norveg, в німецькому стилі випускає консервативну термобілизну. Два цих бренду випускають однаково якісну продукцію.

Використання 100% -вої вовни в одязі для зимового полювання і риболовлі робить її гіпоалергенної, а значить, універсальною для всіх. Шерсть мериносів не просто надійно захистить вас в найморознішу погоду, але і дозволить відчувати себе абсолютно комфортно. Вона дуже м'яка і приємна на дотик, еластична і не сковує рухів. Якщо ви визначилися з вибором комплекту термобілизни, рекомендуємо вам так само придбати Зимові термошкарпетки Norveg HUNTER. Шкарпетки складаються з 100% вовни мериноса і мають подвійне плетіння. З такими шкарпетками ваші ноги будуть в теплі, сухості і комфорті.

Важливим параметром термобілизни, є комфортні відчуття на холоді, є правильно підібраний розмір. Вона повинно досить щільно прилягати до тіла, щоб зберегти тепло. Занадто маленький розмір буде доставляти дискомфорт.

Перейти до вибору термобілизни для зимового полювання.