Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Термобілизна для вагітних

Термобілизна для вагітних жінок: його особливості та переваги

Майбутня мама повинна піклуватися не тільки про своє здоров'я, але і здоров'я майбутнього малюка. А це означає, що короткий пуховик з легкими брюками в морозну погоду були б верхом нерозсудливості. Під будь-який зимовий одяг можна підібрати і купити термобілизну для вагітних, адже вона:

  • приємна до тіла завдяки використовуваній високоякісній вовні;
  • комфортно сідає по фігурі, облягаючи її і не створюючи дискомфорту в рухах;
  • відсутність внутрішніх швів гарантує відсутність натирань і подразнень на шкірі.

Якою буває термобілизна для майбутніх мам

Якщо заглянути в інтернет-магазин термобілизни для вагітних, то можна побачити, що вона буває декількох видів в залежності від виконуваних ним функцій. А саме:

  • термобілизна для збереження тепла;
  • вологовідвідна білизна;
  • універсальа термобілизна з вологопоглинанням і збереженням тепла.

Термобілизна для вагітних Норвег - одна з найбільш високоякісних і відмінно себе зарекомендованих. У нашому інтернет-магазині вона представлена тільки з якісної 100% вовни овець мериносів. Основне призначення такого натільного одягу - зберегти тепло біля тіла, забезпечити комфортні відчуття при низькій температурі повітря. Завдяки використовуваному високоякісному матеріалу, термобілизна для вагітних Norveg пропускає до тіла повітря, дозволяючи йому дихати. Волога що виділяється тілом при активних і динамічних рухах швидко вбирається шерстю, що дозволяє тілу залишатися сухим і не відчувати переохолодження. Шерсть як відомо може увібрати до 30% вологи від власної ваги. Якісна термобілизна Норвег абсолютно нешкідлива для вагітних жінок, які вкрай чутливі до будь-яких зовнішніх подразників. Воно не викликає роздратування і алергії.

Як вибрати відповідну термобілизну вагітним

Щоб правильно підібрати розмір термобілизни для вагітних, відгуки інших покупців враховувати недостатньо. Все залежить від типу фігури майбутньої власниці білизни. Воно буде ефективно зберігати тепло тільки в тому випадку, якщо буде щільно прилягати до поверхні тіла.

Здійснюється доставка до міст: Львів, Чернівці, Рівне, Житомир, Вінницю, Київ, Чернігів, Суми, Черкаси, Кременчук, Полтава, Харків, Кіровоград, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одесу. У всі ці та багато інших міст доставка здійснюється безкоштовно якщо сума вашого замовлення понад 1000 гр.

Вгору