Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Жіноча термобілизна для активного відпочинку та спорту

Переваги жіночої термобілизни

Компанія Thermowear пропонує найширший асортимент термобілизни для жінок. Унікальність термобілизни від Norveg полягає в безшовній технології його виготовлення. Такий ефект виходить завдяки полімерній тканині, розташованій на внутрішній частині термобілизни.

Жіноча термобілизна з вовни мериноса сфокусована на збереженні тепла й сухості тіла. Вона відмінно підійде для заняття спортом, адже піт легко утилізується, проходячи крізь полімерну тканину. У зимовий період такий одяг зігріє і стане своєрідним захистом для жінки в гігієнічному плані. Термобілизна абсолютно гіпоалергенна, безпечна в носінні.

Варто звернути увагу і на те, наскільки якісно і акуратно виготовлена термобілизна для жінок. У більш інтенсивних місцях використана тканина більшої щільності: це лікті, коліна, манжети і т.д. У місцях, де найбільше виділяється піт, тканина являє собою дрібну сітку. Одяг відрізняється еластичністю і м'якістю, тому носіння термобілизни ні в якому разі не спотворює рух. Термобілизна відноситься до зносостійкого одягу, вона легко прасується, швидко сушиться, її не потрібно прасувати.

Як правильно вибирати термобілизну?

  • По-перше, це розмір. Не рекомендується купувати одяг більшого розміру або навпаки маленького, маючи на меті візуальное зменшення фігури, термобілизна має бути зручною.
  • По-друге, враховуйте свій ріст, не потрібно брати термобілизну, яка вимагає підвороту рукавів або штанин.
  • По-третє, визначитеся з колірною гамою одягу, якщо ви вирішили зайнятися спортом, то краще за все купити яскраву модель для підняття спортивного настрою, а для повсякденного носіння - однотонні, щоб уникнути просвічування через основний одяг.
Вгору