У нашому магазині ваші споживчі права захищені!

   Купивши у нас будь-який товар, ви можете повернути його протягом 15 календарних днів. Але за умови що:

  • Збережена цілісність упаковки.
  • Не зірвані етикетки.
  • У тому випадку, якщо це білизна, повернути його можна тільки без примірки.

   Заводський брак підлягає поверненню за наш рахунок (доставка в такому випадку відбувається за наш рахунок). Після отримання товару ми перевіряємо його на наявність слідів носіння, дефектів та іншого. Якщо товар підлягає поверненню, ви отримуєте гроші протягом 3 днів. Також ви можете вибрати будь-який інший товар з каталогу замість того, що вам не підійшов.

   Скориставшись кур'єрською доставкою замовлення, ви можете відмовитися від невідповідної речі або вибрати тільки той товар, який вам сподобався. Повернення товару без дефектів здійснюється за рахунок покупця.

 

Покупки без ризику

   Наш магазин thermowear.com.ua є офіційним представником компанії Norveg. Німецький бренд почав виробництво термобілизни ще в 2002 році і більше 10-и років успішно працює в Україні. Ми отримуємо тільки оригінальний сертифікований товар, відповідальність за якість і відповідність заявленим характеристикам бере на себе сам виробник.

 

Увага! Згідно з постановою Кабінету міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів », нижню білизну, панчішно-шкарпеткові вироби та купальники, а також товари особистої гігієни які входять в список товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню. Будьте уважні при виборі свого розміру і замовленої позицій цієї категорії товарів!