Шерсть мериносових овець з якої виготовляється термобілизна Norveg можна вважати унікальним матеріалом для виготовлення даного виду білизни. Познайомившись з її властивостями, приходить думка, що саме для такого типу одягу вона і була створена. Посудіть самі - шерсть не вбирає вологу і непрямі запахи, відрізняється тонкістю і м'якістю. Що дозволяє вовні мати такі властивості?

Термобілизна з вовни мериноса і особлиності вовни:

  • У два рази тонше звичайної вовни. Товщина волокна шерсті звичайної вівці може досягати 40 мікрон. У мериносових овець цей показник становить не більше 24 мікрон. Тому готове вовняне полотно практично таке ж, як бавовняне.
  • Не накопичує вологу. Тіло людини здатне виділяти вологу і пар. Завдяки тонкій структурі волокон вони пропускають пар, а крапельки води з них скочуються, практично не встигнувши всмоктатися. Саме тому, навіть трохи спітнівши в такій термобілизні, ви відчуваєте початковий комфорт.
  • Не вбирає запахи. Спробуйте кілька днів носити одну і ту ж футболку з бавовни або поліестеру. Вже на другий день ви відчуєте важкий несвіжий запах. Шерсть мериноса не затримує вологу, а разом з нею і неприємні запахи. Тому таку термобілизну потрібно прати набагато рідше.
  • М'яка. Звичайна шерсть має грубу структуру з великими лусочками, які постійно дряпають і поколюють шкіру. Шерсть мериноса має дуже маленькі лусочки, тому здається неймовірно м'якою під час носіння.

Шерсть мериноса на 80% тонкіша, ніж волосся людини. Тому готове полотно виходить тонким і легким, що не колеться і добре лягає по фігурі. Цікавою пропозицією можна вважати колекцію термобілизни Norveg Merino Wool. Кожен виріб має кращі якості вовни мериноса, які об'єднані з продуманим кроєм такого одягу.

Турбота про здоров'я і комфорт

Зробити полотно з тонкої вовни мериноса - це тільки півсправи. При пошитті потрібно враховувати особливості фігури і призначення термобілизни. Компанія Норвег впоралася з цим завданням блискуче - кожна колекція має свої особливості і призначена для різних цілей.

Лінійка Norveg Hunter розроблена для рибалок і мисливців, зігріє в сильний мороз, навіть якщо ви практично не рухаєтеся. Для ефективного збереження тепла футболки мають подовжену спинку і високу горловину, подовжені манжети з прорізами для пальців. Гібридна білизна швидко відводить вологу (натільний шар), відштовхує її і накопичує лише тепло (верхній вовняний шар).

Навпаки серія Merino Wool термобілизна Soft сподобається тим, хто хоче мати непомітний, але ефективний захист від холоду на кожен день. Моделі мають рукав до зап'ястя, низький виріз горловини, складаються з одного шару вовни мериноса, ідеально облягають, зовсім непомітні і невідчутні на тілі протягом всього дня.

Ознакою того, що перед вами натуральна шерсть мериноса є усадка на 5% після першого прання. Також навіть волога білизна здивує вас надзвичайною м'якістю і еластичністю. Якщо ви хочете купити якісну і зручну термобілизну на кожен день або для зимового туризму, вироби компанії Норвег стануть найкращим вибором - правильна обробка сировини, зазначена сертифікатом Bluesign, ідеальна посадка по фігурі, продуманий до дрібниць крій.

Якщо ви визначилися з вибором моделі, для замовлення перейдіть на головну сторінку сайту thermowear.com.ua або для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами по одному з вказаних номерів телефону 050-733-93-73, 067-767-33-23