Навчальний рік починається у вересні, а це один з найбільш непередбачуваних місяців в році. Вранці на вулиці прохолодно, а вдень може нестерпно палити сонце. Дітей важко втримати на місці, вони активні і люблять побігати. Звичайний одяг швидко стає вологим і як результат дитина перемерзає. Ви не задавали собі питання, чому частина школярів починає хворіти вже з перших тижнів навчального року?

Дитяча термобілизна Норвег - відмінне рішення!

Останнім часом великої популярності у студентів і працюючих людей отримала термобілизна. Це особливий вид одягу, який здатний утримувати тепло, ефективно відводити зайву вологу і пар від поверхні шкіри. Термобілизну практично непомітна під одягом, не сковує рухи, але при цьому виконує свою задачу на всі 100%

Компанія Норвег поряд з дорослими лінійками пропонує термобілизну дитячу меринос. Його можна підчіплювати під шкільну форму, спортивний костюм або носити, як самостійний предмет гардеробу. Варто розповісти про переваги термобілизни для школярів і підлітків:

  • Дуже тонка, тому його не видно під повсякденним одягом. Правильно підібрана за розміром білизна має щільно прилягати до тіла, створюючи ефект «другої шкіри».
  • Розраховано на середню фізичну активність, як раз таку, яку виявляють діти протягом усього дня.
  • Завдяки спеціальному в'язанні матеріал відмінно утримує тепло, яке виробляє тіло людини. Зайву вологу (піт, пар) волокна пропускають назовні, де вона швидко випаровується природним чином.

Дитина зможе бігати, грати на перервах або спокійно сидіти за партою - в будь-якому випадку йому буде комфортно, сухо і тепло. Це дуже актуально саме в осінні місяці, коли на вулиці часто буває вітряно і сиро. У таку погоду не те, що дитина, доросла людина може легко просуди.

Серія термобілизни для дітей Norveg Soft

Термобілизна дитяча Norveg Soft виготовлено з натуральної вовни тонкорунних мериносових овець. Їх шерсть відрізняється від звичайної, вона помітно м'якше, ніжніше і тонше. Тому готове полотно тканини виходить невагомим, приємним на дотик і гіппоаллергенним. Для ніжної шкіри дітей це дуже важливо. Шерсть мериноса унікальна, аналогів на Землі більше немає:

  • Шерстинки мають дуже короткі і маленькі лусочки, тому вони не коляться і не викликає свербіж, як зазвичай це роблять шерстяні речі.
  • Термобілизна виходить легкою і тонкою, шерстинки мериноса в 5 разів тонше волосся людини.
  • Волокна не вбирають вологу, а відштовхують її. При інтенсивному потовиділенні шерсть вбере 30% вологи від своєї ваги, але на дотик вона залишиться сухою, завдяки чому дитина буде відчувати себе комфортно, як би швидко він не рухався.
  • Шерсть мериноса не вбирає запахи, тому будь-який виріб можна носити тривалий час без необхідності прання.

Дитяча термобілизна Norveg включає гольфи з високим горлом, футболки і легінси. Теплі, м'які, красиві вироби з мериносової вовни стануть улюбленими предметами гардеробу вашої дитини. А замовивши термобілизну на сайті Thermowear.com.ua, ви зможете заощадити і будете впевнені в оригінальній якості товару. Для більш детальної інформації та для вибору термобілизни, клікніть по "помиланню"Купуйте якісну термобілизна європейського бренду.