Здоров'я дитини для більшості батьків на першому місці. З приходом дощової осені і холодної зими багато дітей починають хворіти тільки через те, що у них замерзли ноги або вітер протягло поперек під час ігор на вулиці. Пара теплих термоколгот відразу вирішує кілька проблем - теплі ніжки, закритий поперек, додаткове утеплення по всій нозі.

Дитячі колготи Norveg - переваги:

  • М'які, еластичні, не викликають алергію і роздратування на ніжній шкірі дитини, як це відбувається з виробами з овечої вовни.
  • Мають високу посадку і, увага, широку щільну резинку. За рахунок відмінної фіксації на поясі не сповзають, та не перекручуються навіть під час самих активних ігор.
  • Мають анатомічні плоскі шви, за рахунок чого не викликають дискомфорт.
  • Ущільнений мисок робить виріб більш зносостійким

Норвег дитячі колготки з вовни мериноса, як і вся серія для дітей, виготовлені зі спеціально підготовленого сорту сировини Super Fine Merino Wool. Це значить, що вироби дуже м'які, не колються і гіпоалергенні. Малюкові буде комфортно і зручно в колготах протягом усього дня.

Серії термоколгот Норвег

Колготи, як і решта продукції Норвег, діляться на кілька типів залежно від активності та призначення. Дитячі вовняні колготи Norveg можна поділити на дві категорії:

  1. Для активного відпочинку на вулиці і спорту. Серія Multifunctional розрахована на високу активність дитини, зміну температури. У складі матеріалу крім вовни мериноса присутні поліпропіленові волокна, які прискорюють відведення вологи від поверхні шкіри. Зручні, добре зберігають і утримують тепло.
  2. Для повсякденного носіння вдома, в дитячому садку чи школі. Серія Soft і Merino Wool розрахована на повсякденне носіння, виконана з чистої вовни мериноса з невеликим додаванням еластину. М'які і комфортні.

Всі колготи Норвег крім унікальних властивостей мають ще й привабливий дизайн. Вашій дитині точно сподобається нова пара термоколгот, яка можливо стане найулюбленішою з усіх.

Щоб термоколготи дійсно гріли ...

Термобілизна в значній мірі відрізняється від звичайної. Вона в першу чергу повинна добре прилягати до тіла, щоб не було порожнеч і великих складок. Тому не рекомендується купувати термоколготи Norveg «на виріст», як роблять це багато батьків. Колготи з мериносів вовни мають високу еластичність і тому добре облягають і розтягуються. Тому колготи одного розміру дитині вистачить надовго.

У нашому інтернет магазині Thermowear.com.ua вас чекає хороший вибір і вигідні ціни на дитячі термоколготи. Ми гарантуємо оригінальну якість всіх виробів, ви можете бути впевнені в своїй покупці.

Що б вибрати модель і розмір теплих дитячих вовняних колгот, перейдіть по "посиланню".

Хороших покупок і тепла Вам і вашим близьким.