З настанням холодів у багатьох людей з'являється проблема - постійно мерзнуть ноги навіть в хорошому зимовому взутті. Це може бути пов'язано з фізіологією людини або з тим, що обрана вами пара чобіт не розрахована на низькі температури. У будь-якому випадку варто подумати про те, як зберегти ніжки в теплі протягом усього осінньо-зимово-весняного періоду. Прекрасним рішенням буде купити шкарпетки з вовни мериноса Norveg.

Як правильно вибрати термошкарпетки і носити їх.

Термобілизна багато в чому відрізняється від звичайної. Шерсть мериноса володіє багатьма унікальними властивостями - тонка, легка, м'яка. Ефективно накопичує й утримує тепло, відштовхує вологу і пар. Щоб відчути всі перераховані вище властивості в повній мірі дотримуйтесь простих рекомендації:

  • Купуйте тільки свій розмір, вовняні шкарпетки повинні добре облягати ногу.
  • Термошкарпетки, як і термобілизну взагалі потрібно носити на голе тіло. Тільки так шерсть мериноса зможете проявити теплозберігаючий та зігріваючий ефект.
  • Такі шкарпетки можна прати, як звичайну річ. Для прання використовується спеціальний засіб для вовни, що не віджимають в барабані, сушіть горизонтально подалі від опалювальних приладів.

Крім перерахованих вище рекомендацій потрібно точно знати, для яких саме цілей ви купуєте термошкарпетки Норвег. Залежно від погодних умов, активності, типу взуття всі шкарпетки діляться на групи.

Типи термошкарпеток

На сайті thermowear.com.ua представлений хороший вибір термошкарпеток, як то кажуть «на всі випадки життя». Якщо на вулиці сильний мороз, ви любите активний відпочинок в будь-яку погоду або у дитини мерзнуть постійно ноги, у нас ви точно зможете підібрати оптимальний варіант. Для цього варто знати, на які групи діляться шкарпетки Norveg:

  • За типом взуття - для звичайної або гумової (Thermo, Thermo +)
  • За типом активності - для повсякденного носіння із середньою інтенсивністю руху, для високої активності (Soft, Merino Wool, Wool Silk, Climate Control, Hunter)
  • За типом температур - від плюсової до невеликих морозів, для сильних морозів, універсальні (Winter, -60)

Якщо термошкарпетки Norveg обрані правильно, вони практично невідчутні на нозі, ніжки завжди будуть в теплі і комфорті, без відчуття вологих шкарпеток навіть при високій активності. Крім цього шкарпетки з додаванням мериносової вовни практично не вбирають запахи і більш зносостійкі. У багатьох моделях посилений мисок і п'ята, використовується подвійне плетіння для підвищення їх терміну служби і теплозберігаючого ефекту.

Не чекайте, коли вдарять морози чи поки ваш дитина не почне хворіти через замерзлі ноги, замовляйте теплі і якісні термошкарпетки вже сьогодні і зустрічайте зиму у всеозброєнні!

Для придбання якісних і теплих термоносков, перейдіть по "посиланню" для підбору моделі і розміру.