Гуляти з дитиною на свіжому повітрі потрібно регулярно. Зима, сніг, мороз цьому не перешкода. У цій статті ви дізнаєтеся як підібрати і одягнути дитину взимку що б йому було комфортно, тепло, але не жарко і його спинка не була мокрою.

Термобілизна дитяча Norveg - це ідеальний вибір дбайливих і люблячих батьків. Сучасні технології виробництва пропонують якісну, теплу дитячу термобілизну, а саме білизна з вовни мериноса. Завдяки своїм теплоізоляційним характеристикам, тіло малюка буде завжди в теплі, а зайва волога під час активних рухів активно виводиться від шкіри.

В цілому ж, зимовий одяг повинен підбиратися за такими правилами:

По-перше, на вулиці малюкові повинно бути тепло, комфортно, його рухи не повинні бути скуті, йому має бути легко пересуватися. Тому 10 шарів одягу - це не кращий підбір гардеробу для активного малюка. Також не можна забувати і про зміну температур при вході в приміщення або під час проїзду в транспорті, автомобілі. Мокра спина після відвідин магазину в контрасті з морозом на вулиці, чреваті хворобою або переохолодженням. Дихаючий, теплий, потовиділяючий одяг - це перша необхідність для дитини в зимовий час.

По-друге, порівняйте кількість шарів одягу малюка зі своїми. Якщо дитина активна, то краще одягнути на нього на один шар одягу менше ніж у вас, а для прогулянки в колясці або в санках рекомендується додатковий шар одягу. Термобілизна для дітей Norveg ідеально справляється із завданням зберегти тепло і сухість тіла дитини.

По-третє, ноги повинні бути завжди в теплі. Ідеально для цього підійдуть дитячі термошкарпетки. Вони також виготовляються з вовни овець мериносів, що гарантує сухість і тепло ногам вашого малюка. Шкарпетки гіпоалергенні і безпечні для дитячої ніжної шкіри.

По-четверте, у виборі шапки, можна не обмежувати своїх бажань. Достатньо всього придбати тонку, теплу шапку-шолом і підчіплювати її під основну шапку, і можна сміливо наслідувати моду з шапочками без зав'язок, вушок і т.д. Шапку-шолом в приміщеннях можна не знімати, вона прекрасно регулює температуру і потіння голови.

І останнє, відмовтеся від громіздкого шарфика на шиї і нижній половині особи малюка. Від дихання на морозі шарф стане мокрим і дитина швидше замерзне.

Залишилося тільки визначитися, де купити дитячу термобілизну? А для цього вам потрібно просто зайти на наш Norveg офіційний сайт і ознайомитися з нашими пропозиціями. Допоможуть переконатися у виборі теплою дитячої термобілизни відгуки вже тих, хто спробував зігріватися взимку цим видом одягу. Позитивний досвід інших людей набагато важливіше іноді, ніж слова виробника про свій товар.

Щоб визначити чи комфортно дитині на вулиці в холод, досить просто проконтролювати такі моменти:

  • личико у малюка при нормальному теплообміні буде розовньким, а при переохолодженні блідим
  • мокра шия під одягом свідчить про перегрів, а суха - про нормальний теплообмін, тепла - дитині тепло, холодна - малюк замерз
  • якщо після прогулянки у дитини холодні ніжки, то в наступний раз потрібно одягнути шкарпетки потепліше, і навпаки - мокрі ноги свідчать про надмірне утепленні цієї зони, а значить потрібно зменшити шари одягу на ногах.

Дитяча термобілизна Норвег для зимових прогулянок - вибір, завдання не з легких для багатьох батьків. Сучасні технології виробництва дозволяють грамотно і максимально правильно підібрати гардероб для самих маленьких членів сім'ї. Тепер батьки будуть спокійні за своїх дітей, а прогулянки на свіжому повітрі будуть здоровими, тривалими і комфортними.

Дитяча спортивна термобілизна зробить активне проведення часу на свіжому повітрі максимально корисним і комфортним.

Дитяча термобілизна для футболу дозволить займатися таким активним видом спорту на свіжому повітрі в холоди з максимальною користю і захистом тіла дитини від холоду і перегріву.

ТМ BRUBECK і NORVEG це європейські бренди яким можна довірити одягнути свою дитину в лютий мороз, снігопад і негоду. Перейти до вибору ДИТЯЧОЇ ТЕРМОБІЛИЗНИ.